Hostel Baza 15

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Zwierzęta domowe

Lokalizacja

    Komfortowy Hostel Baza 15 Wrocław z 11 pokojami jest usytuowany jedynie 6 min spacerem od Mostu Sikorskiego. Komfortowy hostel położony jest 2 km od Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego i oferuje prywatny parking samochodowy.

    Hostel we Wrocławiu jest usytuowany około 25 min piechotą od najważniejszych zabytków kultury, takich jak Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery, a także w odległości kilku przecznic od Synagogi Pod Białym Bocianem. 3 km od hostelu Baza 15 znajduje się Ogród Zoologiczny we Wrocławiu. Do najważniejszych zabytków sakralnych w pobliżu noclegu należy Kościół pw. Świętej Elżbiety Węgierskiej, w zasięgu ręki od obiektu.

    Goście mogą korzystać z ogrodowego baru. W pobliżu od obiektu znajduje się restauracja Odra'zuu, gdzie serwowane są dania kuchni europejskiej. Hostel Baza 15 zapewnia wspólną kuchnię. Hostel jest usytuowany około 5 min pieszo od przystanku autobusowego Dmowskiego i 2 km od dworca kolejowego Wroclaw Central.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 22:00
    Wyjazd: do 11:00
    • Zakwaterowanie dzieci i dodatkowe łóżka
    • W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych.

    Opcje pokoi w Hostel Baza 15 Wrocław

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hostel Baza 15 Wrocław Pokój zdjęcie
    Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Hostel Baza 15 Wrocław Pokój zdjęcie
    Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hostel Baza 15 Wrocław Pokój zdjęcie
    Pokój trzyosobowy

    Typ łóżka: 4 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hostel Baza 15 Wrocław Pokój zdjęcie
    Pokój czteroosobowy

    Typ łóżka: 4 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hostel Baza 15 Wrocław Wnętrze zdjęcie Hostel Baza 15 Wrocław Pokój zdjęcie
    Pokój rodzinny z łóżkiem king-size

    Typ łóżka: 3 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hostel Baza 15 Wrocław Łóżka zdjęcie
    Pokój z łóżkiem king-size

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hostel Baza 15 Wrocław Łóżka zdjęcie
    Pokój z łóżkiem king-size

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hostel Baza 15 Wrocław Udogodnienia zdjęcie Hostel Baza 15 Wrocław Udogodnienia zdjęcie Hostel Baza 15 Wrocław Udogodnienia zdjęcie Hostel Baza 15 Wrocław Łóżka zdjęcie
    Private Bathroom Double Room

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Pokój czteroosobowy

    Typ łóżka: 4 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Hostel Baza 15 Wrocław

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd
    Pokaż miejsca w pobliżu

    Miejsca w pobliżu

    Lotniska (1)

    Lotnisko Wrocław im. Mikołaja Kopernika
    12.6 km

    Stacje kolejowe (1)

    Wroclaw Central Station
    2.5 km

    Zabytki (9)

    Nowy Ratusz
    1.2 km
    Rynek we Wrocławiu
    1.2 km
    Ostrów Tumski
    1.7 km
    Ogród Botaniczny
    1.7 km
    Galeria Dominikańska
    1.8 km
    Panorama Racławicka
    1.9 km
    Wrocławski Park Wodny
    3.9 km
    Ogród Zoologiczny
    4.2 km
    Ogród Japoński
    4.2 km

    Opinie gości o Hostel Baza 15 Wrocław

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hostel Baza 15 Wrocław